7км«Працювали» учасники етнічного угруповання під керівництвом так званого «смотрящего» за одним із районів області.

Викрили протиправну діяльність фігурантів оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області спільно зі слідчим відділом Одеського районного управління № 2. Близько третьої ночі 22 жовтня за підтримки бійців полку поліції особливого призначення правоохоронці затримали чотирьох осіб. Серед затриманих – неодноразово засуджені та підсудні у справах щодо вчинення майнових злочинів. Останні «спеціалізувалися» на крадіжках, зокрема  зі складських приміщень промринку «7 кілометр». Кошти після реалізації викрадених товарів розподіляли у визначених долях між учасниками злочинної групи, а також використовували для поповнення так званого «злодійського общаку».

Під час огляду автомобіля, на якому пересувалися зловмисники, поліцейські виявили викрадену побутову техніку та інше майно. Також, вилучили різні знаряддя злочину  – відмички, десятки ключем.

Четверо осіб наразі затримані у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення їм про підозри за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.