пайщики

Своїми діями правопорушники завдали майже 250 тисяч гривень збитку сільсько-фермерському господарству, в законному користуванні якого перебували паї. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Національну поліцію.

На острові Кислицький брати з Саф’янської територіальної громади самовільно засіяли озимою пшеницею поле, площею 20 гектарів, зібрали з нього 30 тонн вражаю і розпорядилися ним на власний розсуд.

Голова сільсько-фермерського господарства звернувся з заявою до правоохоронних органів. Поліцейські в ході досудового розслідування провели низку довготривалих  експертиз, встановили суму збитків, що сягнула  майже 250 тисяч гривень, зібрали повну доказову базу для притягнення фігурантів до відповідальності.

Наразі слідчі поліції під процесуальним керівництвом Ізмаїльської окружної прокуратури оголосили підозру одному правопорушнику за ч. 2 ст. 197-1 Кримінального кодексу України, в якій йдеться  про самовільне зайняття земельної ділянки, що завдало значної шкоди її законному володільцю, вчиненому групою осіб, і  скерували обвинувачення до суду.

Вирішується питання про оголошення підозри другому правопорушнику.

Чоловікам загрожує обмеження волі на строк від двох до чотирьох років або позбавлення волі на строк до двох років.