На трасі Одеса-Рені через ДТП ускладнено рух автотранспорту
Головна/Кримінал/На трасі Одеса-Рені через ДТП ускладнено рух автотранспорту
14077 / 07.05.2025 12:52
На трасі сполученням Одеса-Рені, між населеними пунктами Підгірне та Монаші, внаслідок ДТП ускладнено рух транспорту. Про це повідомляє ГУНП в Одеській області, передає Бессарабія.UA.
Попередньо встановлено, що сталося зіткнення вантажівки та легковика. Є постраждалі.
На місці працює слідчо-оперативна група.
“Просимо врахувати дану інформацію і по можливості обрати альтернативний шлях. Також вкотре закликаємо неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, бути обережними, уважно стежити за дорожньою обстановкою”, – наголосили у поліції.
Підпишіться на канал і читайте новини у зручний для Вас час
Автор:Наталія Полищук
Часткове або повне використання матеріалів дозволяється лише за умови прямого та відкритого для пошукових систем гіперпосилання на сайт Бессарабія.UA. Гіперпосилання має бути розміщене у підзаголовку або в першому абзаці матеріалу та вести безпосередньо на цитований матеріал. Гіперпосилання є обов'язковим незалежно від повного або часткового використання матеріалів. Використання фотографій та відео дозволяється за умови вказівки джерела Бессарабія.UA. Якщо на фотографії присутній утермарк сайту, їх збереження при використанні фотографій обов'язково