патрульні порятунок

В Одесі патрульні поліцейські отримали повідомлення про поранення чоловіка. Заявниця повідомила, що її чоловік завдав собі удару ножем у живіт. Про це повідомляє Патрульна поліція в Одеськіц області, передає Бессарабія.UA.

Інспектори одразу кинулися в оселю, де у ванній виявили чоловіка з ножем, що стирчав у животі. Не гаючи ані хвилини, патрульні надали домедичну допомогу: зафіксували ніж у рані, щоб не допустити ускладнень, та постійно стежили за станом постраждалого до приїзду медиків.

Згодом чоловіка ушпиталили.

«Друзі, якщо ви або хтось поруч перебуває у кризовому стані — не залишайтеся наодинці, звертайтеся по допомогу до близьких або спеціалістів», — наголсили поліцейські.