
9 травня державний інспектор спільно з працівниками Державної прикордонної служби України та водної поліції Білгород-Дністровського районного відділу поліції провели природоохоронні заходи на узбережжі Дністровського лиману. Про це повідомляє Держекоінспекція, передає Бессарабія.UA.
Під час рейду біля села Шабо затримано чоловіка, який у період дії нерестової заборони здійснював незаконний вилов риби за допомогою заборонених знарядь лову — ліскових сіток. Порушник ловив рибу вбрід використовуючи чотири сітки.
У незаконному вилові виявлено 110 особин карася сріблястого, одну камбалу-глоса та одного азово-чорноморського оселедця.
Сума збитків, завданих рибному господарству України, становить понад 178 тисяч гривень.



