Правоохоронцями Болградського райвідділу поліції встановлено трьох місцевих жителів, які здійснювали реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів з порушенням норм чинного законодавства. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на пресслужбу Нацполіції в Одеській області.

Загалом у трьох правопорушників вилучили понад три тисячі пачок цигарок без марок акцизного податку та 340 літрів алкоголю.

За даними поліції, дві жінки торгували алкогольними виробами, не маючи документів, що підтверджують факт продажу товару, та тютюновими виробами без марок акцизного податку.

Працівники поліції та прикордонники під час спільного відпрацювання викрили ще одного правопорушника, коли він перевозив у багажнику свого автомобіля контрафактні цигарки.

Незаконний товар правоохоронці вилучили, а відносно правопорушників склали протоколи про адміністративне правопорушення за частиною 1 статей 156 (торгівля алкогольними напоями чи тютюновими виробами без марок акцизного податку), 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) та 164-5 (транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного податку встановленого зразка) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За вказані протиправні дії законом передбачено штрафні санкції та конфіскація предметів торгівлі.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.