обстріл Днепр

Внаслідок чергової ракетної атаки російської армії 24 червня 2025 року Дніпропетровська область зазнала значних людських втрат та руйнувань. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру. 

Внаслідок ударів у місті Дніпро та селищі Самар загинули 11 людей та 160 поранені. 

Пошкоджено 19 шкіл, 10 дитячих садків, 8 медичних установ, ПТУ, музичну школу, адміністративні будівлі, житлові будинки, гуртожитки, автомобілі та поїзд “Одеса – Запоріжжя”.

На місцях прильотів працюють рятувальники, поліція та слідчі, які фіксують чергові воєнні злочини країни-агресора.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 438 КК України — порушення законів та звичаїв війни, що спричинило загибель людей.

Усі постраждалі отримують необхідну допомогу. 

Інформація щодо загиблих та поранених уточнюється, триває розбір завалів.