Внаслідок чергової ракетної атаки російської армії 24 червня 2025 року Дніпропетровська область зазнала значних людських втрат та руйнувань. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру.
Внаслідок ударів у місті Дніпро та селищі Самар загинули 11 людей та 160 поранені.
Пошкоджено 19 шкіл, 10 дитячих садків, 8 медичних установ, ПТУ, музичну школу, адміністративні будівлі, житлові будинки, гуртожитки, автомобілі та поїзд “Одеса – Запоріжжя”.
На місцях прильотів працюють рятувальники, поліція та слідчі, які фіксують чергові воєнні злочини країни-агресора.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 438 КК України — порушення законів та звичаїв війни, що спричинило загибель людей.
Усі постраждалі отримують необхідну допомогу.
Інформація щодо загиблих та поранених уточнюється, триває розбір завалів.






