зґвалтування вбивство Сарата

У вересні минулого року 33-річний чоловік заманив неповнолітню дівчинку на водоймище біля с. Новоселівка з метою спокусити її. Не отримавши згоди, зловмисник зґвалтував дівчину, а потім задушив її з метою приховати свій злочин. Тіло вбитої дитини він намагався сховати в зарослях комишів, передає Бессарабія.UA з посиланням на ЄДРСР.

Під час судового розслідування було виявлено, що обвинувачений, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, залицявся до потерпілої. Дівчина відштовхнула його і пригрозила розповісти все тітці. Тоді зловмисник почав її вмовляти цього не робити, після чого штовхнув її та почав душити, нібито намагаючись заспокоїти. Коли ж потерпіла втратила свідомість, нападник її зґвалтував. 

Злякавшись скоєного, чоловік довів удушення зґвалтованої дитини до кінця, відтягнув її тіло  у комиші, а сам відправився до знайомої та продовжив пиячити там.

Зниклу дівчину шукали кілька днів, коли у водоймі виявили її тіло, за свідченнями очевидців, правоохоронці вийшли на слід убивці.

Під час допиту зловмисник визнав свою вину та намагався сприяти слідству.

Дослідивши всі докази, суд ухвалив визнати його винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених п. 10 ч. 2 ст. 115 КК України та ч. 3 ст. 152 КК України та призначити йому покарання:

— за п. 10 ч. 2 ст. 115 КК України у виді 13 років позбавлення волі;

— за ч. 3 ст. 152 КК України у виді 9 років позбавлення волі.

На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання у виді 13 років позбавлення волі.