держреєстратор

Слідчими ГУНП в Одеській області за процесуальним керівництвом прокурорів Одеської обласної прокуратури повідомлено про підозру державному реєстраторові – учаснику злочинної групи осіб, які на підставі підроблених документів перереєстровували право власності на об’єкти нерухомості. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на пресслужбу Одеської обласної прокуратури.

Державному реєстратору інкриміновано скоєння несанкціонованої зміни інформації, що оброблюється в автоматизованих системах. Його дії кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 362 Кримінального кодексу України.

За даними досудового розслідування, держреєстратор у 2019 році, на підставі підроблених документів: сфальсифікованого договору купівлі-продажу, нібито укладеного між держпідприємством та товариством, техпаспорту та акту прийняття-передання будівель, незаконно змінив інформацію, що оброблюється в автоматизованій системі Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

У результаті протиправних дій підозрюваного, державне підприємство «Чорноморсько-Азовське виробничо-експлуатаційне управління морських шляхів» було позбавлене права власності на об’єкти нерухомого майна – нежитлові приміщення площею 1119,1 м кв., розташовані в м. Одеса.

Майнова шкода, заподіяна законному власнику майна, склала понад 45 млн грн.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Зазначається, що відносно державного реєстратора у суді вже розглядається три обвинувальних акти за скоєння аналогічних злочинів та привласнення бюджетних коштів.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.