патроны

У двох громадянок України з інтервалом в кілька днів, які прямували до Молдови через пункт пропуску «Маяки-Удобне-Паланка», працівниками митної служби були виявлені предмети, переміщення яких потребує спеціального дозволу. Про це інформує Бессарабія.UA за посиланням на Одеську митницю.

Для проходження митного контролю обидві жінки скористалися спрощеною системою «зелений коридор». Це означає, що вони засвідчили відсутність у них жодних товарів, переміщення яких заборонено, обмежено чи потребує декларування.

Однак під час прикордонно-митного контролю посадовими особами митного поста «Білгород-Дністровський» спільно з прикордонниками у салоні їх автомобілів було виявлено пістолетні набої.

В однієї громадянки — 35 патронів з еластичними кулями та обойма до пістолета, в іншої – 47 набоїв.

Дозволу на право перевезення вказаних предметів у них не було.

Відносно правопорушниць складено протоколи про порушення митних правил.

В Одеській митниці нагадують, що зброя та набої до неї належать до предметів, на які поширюється дозвільна система. Саме тому при їх переміщенні через митний кордон громадяни в обов’язковому порядку повинні обирати «червоний коридор» та заздалегідь отримувати Дозвіл на переміщення зброї та набоїв, який видається відповідними підрозділами МВС України.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.