
Подія сталася у серпні поточного року. Покинута у полі автівка була виявлена рятувальниками під час гасіння сухої трави на околиці міста. Про знахідку одразу повідомили до поліції. Про це повідомляє ГУНП в Одеській області, передає Бессарабія.UA.
Коли на місце події приїхала слідчо-оперативна група, одразу встановили, що транспортний засіб належить 45-річному місцевому жителю. Чоловік напередодні приїхав до батьків на автомобілі Peugeot і залишив його біля будинку з ключем у замку запалювання та незачиненими дверцятами. Про зникнення автівки власник дізнався вранці від поліцейських.
Вже за кілька годин оперативники з’ясували, що 19-річний безробітний житель Ізмаїла під час комендантської години, за порушення якої законодавством досі не передбачена відповідальність, повертаючись додому, помітив легкодоступний автомобіль і вирішив покататися. На ґрунтовій дорозі у полі транспортний засіб заглох, і хлопець залишив його, після чого пішов додому.
За висновком експертів, пожежа сталася внаслідок самозаймання автомобіля через несправність електропроводки. Збитки, спричинені потерпілому, оцінені фахівцями у понад 157 тисяч гривень.
Як розповів старший слідчий слідчого відділу Ізмаїльського районного відділу поліції Валентин Янков, правоохоронці зібрали достатньо доказів і висунули фігуранту обвинувачення в незаконному заволодінні транспортним засобом. Згідно з санкцією ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України, за цей злочин чоловікові загрожує позбавлення волі на строк до п’яти років.
Обвинувальний акт скеровано до суду.


