законопрєкт

Сьогодні, 07.07.2022, у Верховну Раду України надано проєкт Закону «Про внесення зміни до пункту 10-2 розділу ХІІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про виконавче провадження» щодо виконання рішень про стягнення з фізичної особи заборгованості за житлово-комунальні послуги у період дії воєнного стану», який зареєстровано за № 7531. Про це повідомляє Бессарабія.UA за посиланням на Офіційний вебпортал парламенту України.

Законопроєктом пропонується заборонити на період дії воєнного стану на території України примусове виконання рішень про стягнення з фізичної особи заборгованості за житлово-комунальні послуги.

Ініціаторами законопроєкту стали народний депутат від партії «Слуга народу», голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики Андрій Костін та ще 11 народних обранців: Олександр Бакумов, Тарас Батенко, Павло Бакунець, Сергій Власенко, Андрій Пузійчук, Олексій Кузнєцов, Тетяна Плачкова, Олена Шуляк, Сергій Демченко, Сергій Вельможний та Іван Калаур.

«Прийняття Закону сприятиме захисту конституційних прав і свобод людини та громадянина в умовах воєнного стану», — підкреслили законотворці у пояснювальній записці до проєкту Закону.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.