монета ВСУ

Завтра, 14 липня 2022 року, вводиться в обіг пам’ятна монета «Військово-морські сили Збройних сил України». Цю інформацію анонсовано Національним банком України, передає Бессарабія.UA.

 «Присвячена окремому виду Збройних сил України, призначеному для стримування або відсічі у взаємодії з іншими видами Збройних сил, іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами збройної агресії проти України з моря та на приморських напрямках, захисту суверенітету і державних інтересів України. Українські військові – армія незламних та нескорених бійців, справжніх патріотів, які в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. Сьогодні мільйони українців підтримують і допомагають українським захисникам, вірять у них та нашу спільну перемогу!» — зазначено в описі монети.

На аверсі монети розміщено емблема Військово-морських сил ЗСУ та малий Державний Герб України. На реверсі монети на тлі стилізованих хвиль зображено різні типи кораблів як символ ВМС ЗСУ, до складу яких, крім надводних сил, також входять морська авіація, морська піхота, берегова артилерія та інші компоненти; угорі на тлі позначених південних морських рубежів нашої держави та виключної морської економічної зони України – написи: Вірність, Мужність, Сила.

Монета номіналом 10 грн виконана зі сплаву цинку. Її тираж складає 1 млн штук.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.