абашев

Вчора, 11 липня, комісія Одеської обласної ради провела чергове засідання з приводу виплат адресної допомоги громадянам, які постраждали від війни. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Родіона Абашева.

На засіданні було розглянуто проєкт про внесення змін до рішення обласної ради від 19 лютого 2021 року «Про затвердження Порядку надання адресної цільової допомоги сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, малозабезпеченим верствам населення Одеської області».

Враховуючи те, що росія продовжує завдавати ракетних ударів по цивільних об’єктах на території Одеської області, запропоновано внести зміни, які дозволять громадянам, що були поранені або втратили члена сім’ї, отримати одноразову допомогу з обласного бюджету Одеської області.

Розмір допомоги при загибелі члена сім’ї становитиме 100 тисяч гривень на родину, а пораненим — 50 тисяч гривень (при тяжкому пораненні) та 20 тисяч гривень (при пораненні середньої важкості) на кожного пораненого відповідно.

Комісія вирішила взяти цей проєкт рішення до відома та рекомендувати до розгляду під час наступної сесії Одеської обласної ради.

Підписуйтесь на наш канал в телеграм та читайте новини в зручний для вас час.