В Фурмановке Килийской территориальной громады завершено строительство первой части нового тротуара, который соединяет часть села с центром.
Об этом на своей странице в Фейсбуке сообщает председатель Килийской территориальной громады Вячеслав Чернявский, передает Бессарабия.UA.
“Теперь люди смогут ходить в магазины и другие социальные объекты при любых погодных условиях”, – комментирует глава ОТГ.
Строительство второй части тротуара начнется после завершения тендерных процедур.
Підпишіться на канал і читайте новини у зручний для Вас час
Автор:Дарина Корольова
Часткове або повне використання матеріалів дозволяється лише за умови прямого та відкритого для пошукових систем гіперпосилання на сайт Бессарабія.UA. Гіперпосилання має бути розміщене у підзаголовку або в першому абзаці матеріалу та вести безпосередньо на цитований матеріал. Гіперпосилання є обов'язковим незалежно від повного або часткового використання матеріалів. Використання фотографій та відео дозволяється за умови вказівки джерела Бессарабія.UA. Якщо на фотографії присутній утермарк сайту, їх збереження при використанні фотографій обов'язково