Ввечері 7 серпня рух по дорозі Н33 Одеса-Б.Дністровський-Монаші відкритий. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода.

«З 20:00 7 серпня рух по дорозі Н33 Одеса-Б.Дністровський-Монаші  відкрито для всіх видів транспорту! Продовжуємо другий етап — укріплення яру і конче потребуємо будівельного сміття накшалт кам‘яних матеріалів, бетонних та залізобетонних виробів. Тому якщо, маєте такий недалеко, дайте знати, залюбки вивеземо і зробимо ваше життя чистіше!» — звернувся до спільноти очільник відомства.

Нагадаємо, через несприятливі погодні умови, внаслідок потоку дощових вод на 51 км автомобільної дороги загального користування державного значення Н-33 Одеса — Білгород-Дністровський – Монаші — /М-15/ з під’їздом до порту Чорноморськ, відбулося часткове підмивання грунту земляного полотна та проїзджої частини.

Для забезпечення безпечних і безперервних умов пересування учасників дорожнього руху і проведення аварійно-відновлювальних робіт Службою автомобільних доріг в Одеській області на даній ділянці автодороги 4 серпня було вводене тимчасове обмеження руху з об’їздом автотранспорту по автомобільній дорозі /Н-33/ — Кароліно-Бугаз – Грибівка – Санжійка — /М-27/.