У Європі планують побудувати п’ять нових мостів через річку Дунай на кордоні з Румунією

мост

Країни Ініціативи трьох морів (Австрія, Болгарія, Естонія, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Хорватія та Чехія), а також Польща, Україна та Молдова подають заявку на перегляд Трансєвропейської транспортної мережі (TEN-T), пропонуючи побудувати 5 мостів через Дунай на кордоні з Румунією для покращення зв’язку між північчю та півднем Європи.

Про це пише ЦТС з посиланням на ГМК Центр.

У рамках розширення мережі TEN-T країни Східної Європи за рахунок коштів Євросоюзу прагнуть створити автомобільний та залізничний зв’язок між північчю та півднем.

«Ми залежали від зв’язків Схід-Захід. Сьогодні виявилося, що їх замало. Ми маємо бути максимально активними та прагнути формувати мережу TEN-T таким чином, щоб вона відповідала новим викликам», — зазначила заступник міністра транспорту та зв’язку Литви Юлія Скачкаускас.

За словами міністра транспорту Болгарії Миколи Сабєва, перевизначення коридорів TEN-T є необхідністю в нинішній ситуації.

«Ми все ще перебуваємо на низькому рівні з погляду зв’язків Північ-Південь. Особливо це стало помітно після початку війни. Ми маємо збудувати 5 нових мостів через Дунай на кордоні з Румунією. Ми робимо кроки в цьому напрямку. Це необхідно для того, щоб можна було говорити про покращення зв’язку між північчю та півднем Європи», — зазначив він.

Заступник міністра транспорту та інфраструктури Румунії Адріан Фогіш відзначив економічний зиск від розширення дорожньої карти. На його думку, Молдова відіграє важливу роль у побудові узгоджених зв’язків у цій частині Європи.

Міністр транспорту Молдови Андрій Спину заявив, що транзит товарів з території України до країн ЄС неможливий без участі його країни та закликав до розширення співпраці.

Учасники обговорили доповнення раніше завершеного автодорожнього маршруту Via Carpatia залізничним коридором Rail Carpatia.

Подпишитесь на канал и читайте новости в удобное для Вас время
Частичное или полное использование материалов разрешается только при условии прямой и открытой для поисковых систем гиперссылки на сайт Бессарабія.UA. Гиперссылка должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала и вести непосредственно на цитируемый материал. Гиперссылка обязательна вне зависимости от полного либо частичного использования материалов. Использование фотографий и видео разрешается при условии указания источника Бессарабія.UA. Если на фотографии присутствует вотермарк сайта, их сохранение при использовании фотографий обязательно

Оставить комментарий

наверх
Информационно-аналитический сайт «БессарабіЯ.UA»
ул.Болградская, 51 68609 Измаил
+380 (4841) 6-16-67 +380 (094) 956-46-67 +380 (094) 956-46-67
Подпишись на нашу еженедельную рассылку, чтобы быть в курсе последних событий. Никакого спама, только актуальные новости.

    error: Content is protected !!