арбузы

У селі Саф’яни на півдні Одеської області ТОВ «Дунайський Аграрій» почало збір солодкої великої ягоди. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Roman Dyazhuk.

Керівник господарства Роман Дяжук уже виклав на своїй сторінці у Фейсбук світлини, на яких добре видно розмір бессарабських кавунів врожаю цього року. Збір розпочато було позавчора, 6 липня.

Як розповів пан Роман, загальна площа баштану цього року становить 50 га. В цьому році врожайність середня, рятувало краплинне зрошення, яке встановлено на всіх баштанах.

За два дні вже зібрано близько 50 т кавунів. Продаж органічних кавунів від ТОВ «Дунайський Аграрій» планується по мережам супермаркетів у таких містах, як: Одеса, Київ, Харків, Львів, Кіровоград. Також бессарабський кавун поїде на експорт. В Ізмаїлі органічний кавун можна буде придбати у супермаркетах «Таврія-В» та «Копійка».

Цьогорічна ціна на органічний кавун становитиме приблизно 40 грн за кілограм, а за неорганічний кавун нині у соціальних мережах просять 32 грн.

Нагадаємо, раніше Роман Дяжук зазначив, що транспортування 20-тонної машини кавунів до Києва зараз обійдеться у 40-45 тис. грн. Тобто – близько 2 гривень на кілограмі. Це значно вплине і на вартість органічної продукції.

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.