В Одеській області поки не планують відкривати пляжі через велику кількість вибухонебезпечних предметів в акваторії моря та ймовірну загрозу з нього. Про це під час брифінгу повідомила речниця ДСНС Одеської області Марина Мартиненко, передає Суспільне.

“Зараз дуже багато вибухонебезпечних предметів, які можуть приплести до нас на берег, так само є небезпека загрози з моря і для того, щоб убезпечити людей — пляжі відкриватися не будуть”, – повідомила Марина Мартиненко.

Нині в Одеській області немає жодного пляжу, який був би офіційним. Кожного року відкривалися місця відпочинку, там, де були пости рятувальників, де перевіряли дно та воду на наявність небезпек. У цьому сезоні такі процедури провести не можуть, зазначила речниця.

“Всі ставки, річки та лимани – жоден не перевірений, кожна водойма наразі є небезпечною. Просто прийти туди відпочивати не заборонено, ДСНС цього не забороняє, але заходити у воду вже є небезпечно”, – додала вона.

Також у ДСНС спростували інформацію щодо відкриття міських пляжів в Одесі, яка була опублікована мерією раніше. Питання про можливі сітки, що уловлюють небезпечні предмети, та інші заходи безпеки порушувалося, але рішення не знайшли.