
Білгород-Дністровське міжрайонне управління водного господарства здійснило перший запуск води у зрошувальну систему. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на пресслужбу райдержадміністрації.
У 2025 році господарство планує подати на поля сільгоспвиробників району воду в об’ємі 9 млн куб. м за сезон та здійснити полив на площі у 6,5 тис.га.
Наразі МУВГ завершило роботу з підготовки зрошувальної системи. Власними силами завдяки використанню спецтехніки господарство провело часткову заміну напорного трубопроводу, відремонтувало та підготовило до роботи насосно-силове обладнання.
Працівники господарства слідували плану-графіку виконання технічного нагляду насосів, аби обладнання влітку забезпечило подачу води на поля наших сільгоспвиробників.
Погодні теплі умови дозволили господарству провести бетонування швів відкритих каналів зрошувальної системи (44 км), для герметизації та мінімізації фільтрації зрошувальної води в каналах.
Власне, напередодні Всесвітнього дня води, який відзначається 22 березня, Білгород-Дністровське міжрайонне управління водного господарства запустило воду у зрошувальну систему.
На воду вже чекають перші водокористувачі ФГ «Лавр», ТОВ «Бесарабія Агро» та інші аграрії.



