ВСУ

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства цифрової трансформації, передають Ukranews.com. Міністерство у справах ветеранів і Міністерство цифровий трансформації спільно працюють над запуском основних послуг для ветеранів в “Дії”.

Зараз в Україні понад 400 тис. учасників Антитерористичної операції / Операції Об’єднаних сил, а разом з воїнами Другої світової війни, членами сімей загиблих, учасниками бойових дій на територіях інших держав – приблизно 1,2 млн осіб.

Ветерани зможуть користуватися зручними послугами на порталі “Дія”, а також в кабінеті громадянина буде доступний розділ з інформацією про їхні статуси і пільги.

Повідомляється, що послуги реалізуються Міністерством у справах ветеранів спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки міжнародної некомерційної організації IREX.

Як повідомляли Українськi Новини, Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів, обласним державним адміністраціям, Київській міській державній адміністрації забезпечити створення до 2024 року в кожній області регіональних центрів медичного забезпечення, психологічної реабілітації військовослужбовців і ветеранів війни.