
21 травня з 10:00 до 14:00 медики “Містечка здоров’я” працюватимуть у селі Нерушай Татарбунарської громади. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб.
Під час роботи “Містечка здоров’я” жителі зможуть отримати консультації фахівців та пройти базові медичні обстеження. Зокрема, лікарі проводитимуть вимірювання артеріального тиску, пульсу, сатурації, визначення індексу маси тіла, а також експрес-тести на рівень глюкози та холестерину в крові.
Також працюватимуть лікар-епідеміолог та фахівці з громадського здоров’я, які консультуватимуть щодо профілактики захворювань і вакцинації відповідно до Національного календаря щеплень.
Крім того, охочі зможуть безкоштовно пройти експрес-тестування на вірусні гепатити B і C, а також ВІЛ/СНІД.
Заходи проводяться за ініціативи Дмитра Бондаренка та Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб у співпраці з Департаментом охорони здоров’я Одеської ОДА.


