лікарі-онкологи

30 травня у КНП «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» проведуть виїзний прийом фахівці Одеського регіонального клінічного протипухлинного центру, передає Бессарабія.UA з посиланням на медичний заклад.

До участі запрошують усіх, хто має підозри на новоутворення, ущільнення, хронічні болі або обтяжений сімейний анамнез щодо онкозахворювань. Також обстеження рекомендоване людям, які хочуть упевнитися у власному здоров’ї.

Як зазначають у медзакладі, консультації проводитимуть такі спеціалісти:

  • гінеколог-онколог — для жінок із патологіями шийки матки та підозрою на новоутворення (електронне направлення з кодом Х67003);

  • мамолог / хірург-онколог — у разі болю, виділень або ущільнень у молочних залозах (направлення з кодом А67038);

  • уролог-онколог — для пацієнтів із проблемами сечостатевої системи або підозрою на пухлини нирок, простати тощо (направлення з кодом U67002).

Окрім консультацій, за медичними показаннями пацієнтам буде доступна лабораторна діагностика.

Прийом проводиться безкоштовно, за наявності електронного направлення від сімейного лікаря. Попередній запис є обовʼязковим.