девочка Затока

Маленька дівчинка та її мама, які стали жертвами ракетного обстрілу в Затоці 16 травня, досі знаходяться у лікарні. На жаль, врятувати ніжку 5-річній Саші Паскаль лікарі не змогли.

Про це повідомила психологічна служба Одеси, передає Новини.live.

Ракета зруйнувала базу відпочинку та дачі навколо, в тому числі й будинок найбільш постраждалої родини.

Мати дитини отримала численні осколкові травми та частково втратила слух. А за життя дитини лікарі боролися майже місяць.

Після обстрілу дідусь дитини ділився, що родина втратила усе: здорову дитину і нажите багатьма роками майно.

«Пальчики відірвало. ніжку відірвало. Невістка контужена. Вони опинилися в епіцентрі вибуху, тут перебували. Це наша дача. Ми її будували, ми продали все. Ми побудували її для того, щоб старість собі якусь забезпечити», — розповідав Олексій Паскаль.

Наразі, з дівчатами працюють психологи поліції, адже батько травмованої дитини правоохоронець.

«Ми надаємо підтримку родині колеги та сприяємо адаптації маленької Саші до нових умов життя. На неї чекає тяжкий та тривалий процес реабілітації», — написали правоохоронці у Facebook.

Нагадаємо, 16 травня російська армія завдала удар по Білгород-Дністровському району Одеської області. В результаті обстрілу було зруйновано базу відпочинку та пошкоджено кілька дач навколо. В результаті влучання ракети травмувалися четверо людей, серед яких — 5-річна Саша Паскаль.

Підтримаємо сім’ю. Усі члени цієї родини справжні борці – словом, як і вся Україна.
Картка Приватбанку мами Паскаль Марії 4149 4993 9751 6228.