Извините, этот текст доступен только на “Украинский”.

Необхідний апарат на 32 зрізи для рутинних і поглиблених діагностичних обстежень було закуплено і встановлено за кошти обласного бюджету. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Одеська обласна державна адміністрація.

На встановленому сучасному КТ робитимуть діагностику для дітей з Одещини та сусідніх регіонів безплатно. А для критичних потреб цього медичного закладу, який потребує безперебійного живлення, особливо в умовах військової агресії росії проти України, за рахунок коштів Міністерства охорони здоров’я придбали 2 генератори і ще один надав донор. Все обладнання вже встановлене і працює.

Як зазначив начальник Одеської ОВА Максим Марченко, завдяки цим генераторам лікарі зможуть забезпечити безперебійне надання медичної допомоги великій кількості маленьких пацієнтів. Тому що одне з найголовніших завдань Одеської обласної військової адміністрації та Одеської обласної ради – забезпечити стабільну роботу усіх закладів медичної критичної інфраструктури Одещини необхідним обладнанням у надзвичайній ситуації. Саме тому забезпечення медичних закладів таким потрібним обладнанням триватиме й надалі.