
Медичний заклад отримав електрокардіограф, пульсоксиметр та два реанімаційних ліжка експертного класу. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на КНП “Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня”.
Загальна вартість нового сучасного обладнання складає 500 тисяч гривень.
За допомоги електрокардіографа можна проводити діагностику стану серцевого м’яза шляхом реєстрації електричних імпульсів, що виникають у стані скорочення та спокою. Пульсоксиметр – це медичний контрольно-діагностичний прилад для неінвазивного вимірювання рівня насичення киснем капілярної крові.
Сучасні реанімаційні ліжка забезпечать правильне позиціювання пацієнта на ліжку, допоможуть полегшити його стан та надати більш правильну терапію.
“Отримана допомога надає можливість сучасного розвитку різних напрямків медичної діяльності лікарні, зокрема напрямку медичної реабілітації. Ми готові надавати послуги медичної реабілітації в амбулаторних і стаціонарних умовах як для військових, так і для цивільного населення”, – розповіли у медзакладі.
Зазначимо, обладнання лікарня отримала від французького фінансового конгломерату Credit Agricole в межах волонтерської програми КСВ We Care.



