психлікарня

Електронна петиція під назвою «У терміновому порядку повернути примусове стаціонарне лікування психічнохворих громадян України» оприлюднена 25 жовтня 2022 року за №22/167740-еп на сторінці «Електронні петиції» Офіційного інтернет-представництва Президента України. Про це повідомляє Бессарабія.UA.

Автор Євгенія Валеріївна Черниш насамперед звертається до українців з проханням підтримати цю важливу, на її думку, петицію.

«На превеликий жаль з об’єктивних чи суб’єктивних причин багато людей страждають психічними та психоневрологічними розладами, самі того не усвідомлюючи. Деякі з цих людей здатні нести потенційну загрозу оточуючим себе. Страждають не лише хворі, а і їхні родичі. Це дуже наболіла проблема у нашому суспільстві останнім непростим часом. Найчастіше такі хворі не здатні надати собі правильну та своєчасну медичну допомогу, тому що не розуміють, що з ними відбувається і куди звертатися! Ці громадяни не можуть нормально проходити курси лікування амбулаторно, тобто у домашніх умовах. Тим часом хвороба загострюється, симптоматика все яскравіше виявляється, ситуація посилюється, час губиться. Це треба виправляти якнайшвидше!!!» – вказує Євгенія Черниш.

Чи буде розглянута дана петиція гарантом Конституції та чи вживатиме він належних заходів для розв’язання порушеного питання залежить від кількості підписантів.

З моменту реєстрації петиції, її підписали 274 особи. Збір голосів триває. Залишилось 90 днів.

Підтримати автора та його петицію можливо за посиланням.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.