горбольница

Нещодавно виконком Ізмаїльської міської ради затвердив прейскурант на платні медичні послуги, які надає Ізмаїльська міська центральна лікарня. Як пояснили у виконкомі, даний перелік послуг не входить до програми медичних гарантій та, відповідно, не оплачується Національною службою здоров’я України.  Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Ізмаїльську міську раду.

Згідно з офіційно затвердженим додатком, тепер, щоб зробити процедуру виявлення антитіл до вірусу імунодефіциту людини першого та другого типів у сироватці крові методом ІФА, потрібно буде заплатити 200 грн, а за кількісне визначення концентрації паратиреоїдного гормону (ПТГ) у сироватці крові методом ІФА – 180 грн.

Тарифи на платні послуги ендоскопічного кабінету встановлені на наступному рівні:

  • езофагогастродуоденоскопія – 520 грн;
  • колоноскопія – 1 тис. 250 грн;
  • бронхоскопія – 840 грн;
  • колоноскопія під спинномозковою анестезією – 3 тис. 120 грн;
  • колоноскопія під в/в анестезією + ШВЛ 3 тис. 750 грн.

Однобічна мамографія згідно з встановленими депутатами цін коштуватиме 250 грн, а двобічна мамографія – 380 грн.

Якщо людина потрапила до денного стаціонару, то їй доведеться заплатити за внутрішньом’язову ін’єкцію – 95 грн, внутрішньовенне крапельне вливання – 345 грн, а за внутрішньовенні струменеві інфузії – 115 грн.

Не забули народні обранці й за 37 видів обстеження пацієнта на комп’ютерному томографі. Комп’ютерна томографія хребта, голови, шиї та грудної порожнини для пацієнта коштуватиме 2 тис. грн.

Комп’ютерна томографія черевної порожнини, пози черевного простору, порожнини малого таза, онкопротоколів коштуватиме від 2 тис. грн до 2 тис. 51 грн.

Обстеження за допомогою КТ м’язової та кісткової системи обійдеться в 1 тис. 843 грн, а  КТ ангіографія – у 2 тис. 60 грн.