омикрон

313 нових випадків COVID-19 підтверджено протягом минулого тижня на Одещині. Про це повідомив головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій Гончаров під час брифінгу за участі Департаменту охорони здоровʼя ООДА, передає Бессарабія.UA.

У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла на 40,4% (313 проти 223).

“На сьогодні за кількістю нових випадків наша область посідає друге місце в Україні після Чернівецької області. Що стосується летальності. За останній тиждень по Україні зафіксовано 16 випадків, на Одещині — 2. в цьому рейтингу наш регіон посідає 3 місце”, — повідомив Віталій Гончаров.

Він також зазначив, що зараз в Одеській області домінує новий підвид високозаразного штаму коронавірусу “Омікрон” – вірус BA.2. Він може не просто поширюватись швидше, а й призводити до тяжчого перебігу і наслідків хвороби, ніж попередні штами, зокрема “Дельта”.

Головний державний санітарний лікар нагадав, що актуальним залишається питання вакцинації. На даний час по всій області працюють 122 пункти щеплення та 80 мобільних бригад. У наявності є вакцини Пфайзер та Короновак.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.