дитяче інфекційне відділення

Сьогодні, 31 березня, відбулось відкриття відділення для лікування дитячих інфекційних хвороб КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня», розташованого за адресою: м. Ізмаїл, вул. Тиха, 3. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня».

На церемонії відкриття були присутні депутати Одеської обласної ради, керівництво Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації та КНП ООР «Центр громадського здоров’я», представники місцевої та районної влади.

Після оглядин відремонтованих приміщень відділення, присутні змогли впевнитись в тому, що цей медичний підрозділ відповідає всім вимогам надання спеціалізованої медичної допомоги, дотримання протиепідеміологічних та санітарно-гігієнічних вимог перебування пацієнтів, а також всім вимогам сучасності.

Тут створено необхідні умови не тільки для надання високоякісної медичної допомоги, але й для максимально комфортного перебування та лікування маленьких пацієнтів: у відділенні здійснено внутрішні оздоблювальні роботи, повністю проведено демонтаж та встановлення вікон та дверей; встановлені енергоощадні лампи, сучасна пожежна сигналізація; оновлені стеля, підлога; замінено всі комунікації з водопостачання та каналізації; виконано роботи по заміні системи опалення, повністю замінені електричні мережі, придбано нові меблі. Палати комфортні та затишні (кожна палата має окремий санвузол); стіни пофарбовані у світлі та життєрадісні кольори: ніжно-зелений, жовтий, рожевий, блакитний, бузковий, що своєю чергою допоможе створити атмосферу затишку, заспокоїтися дітям та їхнім батькам і налаштуватися на швидке одужання та позитив.