грип

За минулий тиждень в Одеській області зріс рівень захворюваності на ГРВІ, COVID-19 та гострі кишкові інфекції. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на ДУ “Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України”.

Загальний рівень захворюваності в області зріс на 6,9%, за рахунок дитячого населення, проте госпіталізація знизилась на 8,3%. У Болградському та Білгород-Дністровському районах зареєстровано перевищення обласного інтенсивного показника.

Щодо захворюваності на COVID-19, захворюваність зросла на 25,8%, у тому числі серед дорослого населення – на 24,9%, серед дітей до 17 років на 33,3%. Проте рівень госпіталізації знизився на 12,8%.

Найбільше зростання зареєстровано в Арцизькій та Ізмаїльській громадах.

Крім того, рівень захворюваності на гострі кишкові інфекції в області зріс майже на 20%. У структурі захворюваності основна питома вага припадала на дітей до 17 років – 54,4%, а серед них найбільш ураженою залишалась вікова група 1-4 роки (до 52%).

Вірусні гепатити та повітряно-крапельні інфекції реєструвались спорадичними випадками або не реєструвались зовсім (дифтерія, кір, краснуха, кашлюк).