киснева станція

Сьогодні, 24 березня, у лікарню прибув кисневий генератор, який буде підключений до існуючої системи киснепостачання. Це дозволить додатково забезпечити киснем терапевтичне та неврологічне відділення. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Болградську ЦРЛ.

Повідомляється, що робота над проєктом з придбання станції почалася у листопаді минулого року, коли з Благодійною організацією «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (БО «100 відсотків життя») було досягнуто домовленості про безоплатну передачу лікарні кисневої станції потужністю 500 л/хв. Реалізація цього проєкту у Болградській лікарні стала можливою завдяки підтримці Болградської міської ради, Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації та депутатів Одеської обласної ради.

Зазначимо, що встановлення кисневої станції забезпечить можливість облаштування та повноцінного використання 50 розеток подачі кисню шляхом централізованої подачі, що становить 80% ліжок, визначених для надання допомоги пацієнтам з інфекційними захворюваннями.

Це дає можливість забезпечення доступної та якісної медичної допомоги населенню Болградської територіальної громади та сусідніх територіальних громад, що є основним пріоритетом розвитку медзакладу.

Наостанок додамо, що співпраця лікарні з благодійною організацією здійснюється в рамках проєкту «HealthLink: Посилення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні» за фінансової підтримки Уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку.