прийомне відділення

На території міської багатопрофільної лікарні у Білгороді-Дністровському заплановано спорудити сучасне приймальне відділення. Кошти на проведення необхідних робіт будуть виділені з бюджету громади. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на голову Білгород-Дністровської міської ради Віталія Граждана

Зокрема, для покращення надання необхідних послуг пацієнтам місцевої центральної лікарні влада планує оснастити приймальне відділення таким необхідним для лікарні медобладнанням, як ангіограф.

Цей апарат дозволить діагностувати судинні захворювання на ранніх стадіях, а також запобігти ускладненням при інсульті, інфаркті або під час розриву судин. До того ж це надасть можливість отримати лікарні додатковий пакет медичних послуг від НСЗУ, що ще на крок наблизить міську лікарню до рівня обласного медичного закладу.

Нагадаємо, що у лікарні недавно було відкрито відділення реабілітації. У приміщені відділення проведено ремонт в палатах, реконструйовано санвузли, а для зручності маломобільних пацієнтів тут встановлено платформу-підіймач.