реанімобіль

Передали реанімобілі  італійські меценати. Сьогодні, 22 вересня, медичний автотранспорт  для надання невідкладної медичної допомоги було освячено для роботи на благо громади. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на міського голову Віталія Граждана.

Італійські меценати продовжують допомагати з придбанням різного необхідного обладнання для громади Білгород-Дністровська. Одна з благочинних організацій, за допомогою котрої було придбано один із реанімобілів –  благочинна організація «Inter SOS».

Обидві машини швидкої допомоги укомплектовано відповідно до сучасних вимог надання медичної допомоги, зокрема: мобільним апаратом ШВЛ, слідкуючою апаратурою, дефібрилятором, кардіомонітором, портативною системою реанімації та іншим супутнім медичним обладнанням.

В автомобілях також передбачено комфортний для лікарів простір, обладнаний таким чином, що команда з кількох фахівців може надавати кваліфіковану допомогу під час руху медичного транспорту, а це важливо при екстрених викликах. До того ж ці автомобілі оснащено економічними дизельними двигунами.

Обидва автомобілі вже отримали всі дозволи від митниці та пройшли реєстрацію у сервісному центрі.

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.