Основною метою реабілітації, яка проводиться у медичному центрі, є відновлення загального здоров’я дитини. Заклад надає неврологічну та алергологічну реабілітації дітям віком від 3-х до 18 років. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Департамент охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації.

Пацієнтами цього медичного закладу є діти з усієї країни. Конкретно на сьогодні  тут проходять реабілітацію 66 дітей, переважна більшість з яких – переселенці з Херсону, Миколаєва, Харкова та Донецької областей.

Як розповіла старша медсестра відділення психолого-соматичної та неврологічної реабілітації Тетяна Чернега, всього у закладі є у наявності 100 ліжко-місць. Сюди можуть звернутися батьки дітей з вегетосудинними захворюваннями, головним болем, неврозами, неврозоподібними тіками, енурезом, нейроциркуляторними дисфункціями, мінімальною мозковою дисфункцією, сколіозом, мовними розладами без психіатричного шифру. Не відмовлять у Центрі маленьким пацієнтам з такими діагнозами, як рецидивуючі та хронічні бронхіти, станами після перенесення пневмонії, респіраторні алергози, алергічний стан, включно з атопічним дерматитом, а також часто хворіючим дітям.

Окремо медпрацівниця зазначила, що за час війни в Україні робітники закладу також почали приймати дітей із посттравматичним стресовим розладом.

Варто знати, що на термін перебування у стаціонарі, заклад повністю забезпечує пацієнтів безкоштовним проживанням, харчуванням та відповідними ліками.

У медичному центрі працює понад півсотні медпрацівників, серед яких педіатри та неврологи. Втім, на сьогодні заклад дуже потребує таких спеціалістів:

  • лікар з ультразвукової діагностики;
  • лікар-офтальмолог дитячий;
  • лікар-гастроентеролог дитячий;
  • лікар-алерголог дитячий;
  • лікар-хірург дитячий;
  • лікар-гінеколог.

За додатковою інформацією потрібно звертатись за телефоном 066 788 55 48 (Олександр Петрович).