Наталія Вишнякова

Наталія Вишнякова – мешканка села Броска. Жінка жила звичайним життям та мала безліч планів на майбутнє, але одного дня її життя змінилося назавжди. Про це повідомляє Бессарабія.UA.

Артеріовенозна мальформація – майже ніхто досі навіть не чув про такий діагноз.  Наталя прожила 38 років і лише два тижні тому дізналася, що у неї рідкісна вроджена хвороба.

«Це трапилось 15 вересня. Ми розмовляли телефоном, все було як завжди, аж раптом я у трубку почув, що щось сталося. Їй чомусь стало зле і вона втратила свідомість. Коли її привезли до лікарні, то спочатку повідомили, що це інсульт. Але потім, після знімків, лікарі сказали, що вони такого не бачили – у неї судини заплутані з венами. Фахівці лікарні не мали досвіду з такою хворобою. У жінки був крововилив у мозок, тому її на швидкій було терміново направлено до Одеси», – розповідає чоловік Наталії Євгеній.

Навіть в Одесі не знайшлось фахівця, який стикався з такою патологією, яку винайшли у жінки. Транспортувати далі її було вже неможливо, тому лікаря викликали з Київської лікарні.

Артеріовенозна мальформація (АВМ) у жінки проявилася у надскладному для лікування місці – у голові. Вчора у неї пройшла перша операція, під час якої ці судини намагались заглушити через стегнову артерію, щоб уникнути оперативного втручання безпосередньо через череп. Однак це не призвело до очікуваних результатів.

Більшість мальформацій вдалося заглушити, але залишилось декілька вкрай небезпечних, які потрібно видаляти лише через трепанацію черепа.

Наталія та її чоловік Євгеній – сироти. Ніяких родичів вони не мають. Кожен день у лікарні коштує родині величезних грошей, які вже немає де брати. Лише транспортування Наталії на швидкій до Одеси обійшлася родині майже у 18 тисяч гривень. Кожного дня 2-3-4 тисячі просто витрачаються на знімки та ліки.

Євгеній ще не встиг знайти кошти, щоб оплатити першу операцію, яка обійшлася у 177 тисяч без урахування ліків, як сьогодні йому кажуть, що буде ще одна.

Ми не можемо залишатися байдужими до чужого горя! Жінка – це все, що у нього є! Допоможемо чоловіку не втратити єдину близьку людину, а молодій гарній 38-річній жінці подаруємо шанс на щасливе життя!

Карта чоловіка: 5363 5420 1247 7429 – Євгеній Вишняков (чоловік).