Рентгенівська діагностична система «OPERA RT20 HARP» була придбана  за кошти обласного бюджету. Вона вже введена в експлуатацію в ургентно-хірургічному відділенні Одеської обласної дитячої клінічної лікарні. Про це повідомляє Бессарабия.UA з посиланням на Одеську обласну дитячу лікарню.

На нове сучасне обладнання у дитячому лікувальному закладі чекали вже давно. Адже воно дозволить лікарям проводити рентгенодіагностичні дослідження дітям від народження з високою розподільчою здатністю, значно зниженим променевим навантаженням та з високою швидкістю обробки цифрових зображень (завдяки наявності двох цифрових детекторів).

«Щороку, у відділеннях нашої лікарні, отримують ургентну, нейрохірургічну, травматологічну, урологічну та інші види хірургічної допомоги, і найголовніше – реанімаційну допомогу – майже 18 тисяч хворих, а близько ста восьми тисяч пацієнтів – амбулаторну медичну допомогу. В період війни, значно збільшилася кількості хворих за рахунок внутрішньо переміщених осіб. Введення в експлуатацію рентгенівської діагностичної системи «OPERA RT20 HARP», дозволить значно посилити нашу робот, і також з’явиться можливість цілодобового проведення рентгенологічних досліджень пацієнтам в умовах ургентно-хірургічного відділення, що цілодобово приймає маленьких пацієнтів з Одеси та Одеської області. Таких досліджень впродовж року проводиться більш 40 тисяч» – прокоментував подію головний лікар Одеської обласної дитячої клінічної лікарні Павло Георгієв.