донори

У період повномасштабної російської військової агресії потреба у донорській крові значно зросла. Українці щодня відвідують відділення трансфузіології з метою поповнення запасів банку крові. Не відстають від мирних громадян і військовослужбовці в тилу. Про це повідомляє Бессарабия.UA з посиланням на Військову частину 3058 НГУ.

Згідно статистики у світі всього 8% людей мають кров з негативним резус-фактором. Саме такої групи крові найчастіше не вистачає у донорському банку. Тому гвардійці, які проходять службу на Півдні Одещини і які є носіями груп крові з негативним резус-фактором, нещодавно відвідали відділення трансфузіології та пройшли необхідні процедури для здачі донорської крові.

 «Я здаю кров не вперше. Почав ще під час навчання. З того періоду став приходити самостійно, не чекаючи виклику. Сьогодні ми з хлопцями зустріли багато тих, хто підтримує свою країну, її мешканців та готовий надавати необхідну допомогу в якості донорської крові. Коли бачиш таких відповідальних громадян, розумієш, що ворогу ніколи не здолати Україну», – розповів один із гвардійців-донорів крові Дмитро.

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.