Відділення комплексної реабілітації (м. Болград) КУ “Одеський обласний центр змішаної реабілітації інвалідів та дітей “Стратегія життя”” опинився у складному становищі, що ставить під загрозу його повноцінну роботу. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Дімітрова Валерія, керівника Болградського відділення центру.

Вийшов зі строю газовий котел, який ремонту не підлягає. Тому є дуже гостра необхідність у придбанні нового промислового котла, вартість якого складає понад 40000 грн.

«У нашому Болграді є  реабілітаційний центр, який  оказує безкоштовні реабілітаційні послуги людям з обмеженими можливостями. Його відвідують діти з 3х рочків  і дорослі. Тут  займаються з соціальним педагогом, логопедом, психологом, хореографією, лікувальною фізкультурою, лікувальним масажем, профорієнтацією та ін. Для багатьох осіб з обмеженими можливостями це ще єдине місце, де можливо поспілкуватись та отримати задоволення від заходів, які тут проводять доволі часто. У центрі  затишно та комфортне, тому його завжди відвідують із задоволенням», – з теплом у серці розповідає про місцевий Центр його керівник Валерій Дімітров.

Фонд “Стратегія життя дітей з інвалідністю” звернувся до жителів Болградської громади з проханням допомогти фінансово.

Але взяти участь у добрій справі можуть не лише жителі Болградщини, а всі небайдужі українці та зарубіжні друзі.

Реквізити для переказу коштів:

  • Поточний рахунок в АТ “Райффайзен Банк Аваль”:

Код ЄДРПОУ 44580236, ІВАN UA 333808050000000026006763059.

  • карта Приватбанку (одержувач Цекова З.В.): 5168 7573 8923 0709.