Трифонові

Постраждалі мама та діти на цей час ще лікуються, повернутись до України їм поки не дозволяє фізичний стан та настанови лікарів. Передбачається, що наступні 3-4 місяці родина все ще перебуватиме у Бухаресті, тож їм необхідна допомога небайдужих. Про це повідомляє Бессарабія.UA.

Майже місяць тому родина соціального педагога з Кілійського закладу загальної середньої освіти №2 Любові Трифонової потрапила у страшну дорожньо-транспортну аварію на території Румунії. На жаль, внаслідок ДТП середня дочка Анна, яка навчалась у 4 класі, загинула.

Як розповів журналістові Бессарабія.UA чоловік Любові Трифонової, Сергій Олександрович Трифонов, його жінку разом з дітьми вже відпустили на лікування додому, до житла, яке родина винаймає у Бухаресті.

«Любов внаслідок аварії отримала перелом сьомого шийного хребця. Лікарі сказали, ще трохи – і вона могла б назавжди залишитись калікою. Дружина носить спеціальний корсет, який не можна знімати, а також більшу частину часу проводить у ліжку. Однак Любов з допомогою вже потроху може переміщатись по квартирі, навіть вчора вперше змогла вийти надвір на декілька хвилин. Звісно, що ліки постійно приймає, аналізи необхідні здає», – розповів пан Сергій.

Старша дочка Анастасія, учениця 6-го класу, також через ДТП отримала травму хребта, зокрема, тріщину у грудному відділі. Дівчинка, зі слів тата, теж постійно знаходиться у ліжку, і в разі необхідності може переміщатись по квартирі лише з допомогою батька. Однак, незважаючи на біль та складнощі, Анастасія майже одразу після виписки з лікарні почала виходити на онлайн навчання.

«Вона змушена постійно знаходитись у ліжку, майже без руху. Насамперед це тяжко саме з моральної точки зору. А навчання допомагає відволіктись від гнітючих думок та страшних спогадів. Тим паче, що її дуже підтримують однокласники та вчителі. До того ж родина однієї з однокласниць Насті також живе зараз тут, у Бухаресті, тому однокласниця приходить до нас, розважає Настю», – розповів батько дівчинки.

Через страшну подію тілесні ушкодження отримав і син Сергія, дворічний Іван, якого румунські лікарі одразу прооперували, – наразі малюк почувається добре. А от його сестра-двійняшка, на щастя, не постраждала.

За всіма рідними нині піклується батько. Щоб йому допомогти, обидві бабусі родини почергово будуть приїздити з України до Бухареста та доглядати Любов, Анастасію й активних дворічних малюків.

Окремо чоловік зазначив, що завдяки розголосу про їхню трагедію на початку березня, дуже багато людей відгукнулись і переказали їм кошти.

«Якби не ця допомога – нам було б дуже важко з лікуванням, адже потрібні були гроші, багато грошей. І я, і дружина –  ми дуже сильно вдячні абсолютно кожному, хто нас підтримав, як матеріально, так і морально. Це дуже важливо насправді, коли усвідомлюєш, що ти не залишаєшся сам на сам зі своїм горем, що є підтримка багатьох людей. Дякую вам усім!» – підкреслив пан Сергій.

Під кінець розмови чоловік розповів, що також їх підтримують друзі, які знаходяться в Румунії та на вихідні приходять, щоб допомогти родині. І всі вони разом чекають рішення лікарів щодо подальшого лікування дівчат Трифонових.

«Ми чекаємо 29 березня, має бути зустріч з нейрохіругом. У цей день нам повинні видати остаточний висновок щодо стану дружини та дочки: чи потрібні ще операції, і якщо так – то які саме. Однак вже відомо, що наступні 3-4 місяці ми ще будемо тут, поки достатньо не одужають для довгої дороги мої рідні», – розповів Сергій Трифонов.

Наостанок ми зазначимо, що лікування та реабілітація на території іншої держави для родини Трифонових вже потребувала чималих фінансових витрат. І наступні декілька місяців родині, з якою трапилась жахлива подія, також буде потрібна фінансова допомога.

Бессарабія.UA звертається до кожного, хто може допомогти, підтримати  родину Трифонових у важкий час!

Переказати кошти можна на банківські картки:

5168 7573 6093 8122  – Трифонова Любов Олегівна

4149 6293 8893 4416 – Трифонов Сергій Олександрович