У серпні минулого року в місті Татарбунари відкрився бійцівський клуб  «.L.I.O.N.». За цей час секція з боксу набрала такої популярності серед татарбунарців, що власники вирішили зібрати своїх вихованців на перший турнір. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Татарбунарську громаду.

Нині у клубі функціонують дві групи спортсменів – старша (12-16 років) й молодша (6-12 років).

На перших змаганнях усі юні спортсмени продемонстрували свої вміння у спарингах, вперто боролися за перемогу, застосовували усі прийоми й навички, яким їх за пів року навчив тренер Андрій Антоненко.

Президент клубу «.L.I.O.N.» Артур Айдаров залишився задоволеним результатами першого турніру з боксу.

“Я сам з професійного боксу, і з власного досвіду знаю, наскільки це нелегкий, але красивий і яскравий спорт. Мені дуже приємно, що сьогодні діти й дорослі показали вже такий високий рівень. Це дуже важливо для нас, а ще важливіше для дітей, які живуть далеко від великих міст, але мають можливість саме тут, недалеко від дому тренуватись, виховувати волю й характер. Ми будемо продовжувати допомагати татарбунарцям, бо я переконаний, що нам потрібно виховувати здорову та сильну націю”, – поділився Артур Айдаров.

Наостанок зазначимо, що найкращі спортсмени й переможці отримали медалі та відзнаки. А засновники клубу «.L.I.O.N.» висловили сподівання, що скоро проведуть турніри на найвищому рівні.

татарбунари бокс