старти з плавння

Сьогодні, 9 грудня, у приміщенні басейну «Центра дозвілля «Ізмаїльський палац спорту» відбувся спортивно-розважальний захід – контрольні старти з плавання серед молодших груп. Про це повідомляє Палац спорту, передає Бессарабія.UA.

Юні учасники стартів у різнокольорових шапочках, плавальних окулярах та піднесеному настрої демонстрували знання, навички та вміння отримані під час занять з плавання.

Панувала атмосфера дружньої підтримки та спортивного азарту. Інструктори, вболівальники, батьки щиро вітали всіх учасників заходу гучними оплесками та спортивними кричалками. Сьогоднішні старти об’єднали всіх прихильників плавання у дружнє коло, подарували незабутні емоції та враження, а по закінченні стартів юні плавці отримали медалі, грамоти та солодкі подарунки.