карасьова ММА

Вчора, 28 вересня, спортсменка з Ізмаїла виборола дві золоті медалі на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА, чим завоювала право представляти збірну України на чемпіонаті світу. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на тренера Максима Журавльова.

З 24 по 28 вересня 2022 року в столиці Грузії, місті Тбілісі, пройшов чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА (Світової федерації GAMMA) серед дорослих.

Українську збірну представило 6 спортсменів, серед яких була лише одна дівчина – ізмаїльчанка Олександра Карасьова.

На чемпіонаті спортсменка виступила одразу у двох версіях – ММА та ММА Striking. З обох боїв дівчина вийшла переможницею, за що отримала дві золоті медалі та титул чемпіонки Європи.

Бої за титул вона провела зі спортсменками з Азербайджану та Польщі.

Бій з представницею Польщі Joanna Walorska (чемпіонкою світу 2021) був особливо яскравим та швидким, у якому перемогу Олександра здобула технічним нокаутом на третій хвилині першого раунду.

Збірна України хоч і маленьким складом, але виборола друге командне місце, поступившись золотом Грузії.

У грудні 2022 року пройде чемпіонат світу з ММА, де Олександра Карасьова буде представляти Україну.

У разі успішної участі в чемпіонаті світу 2022 року дівчина з командою планують укласти контракт з однією з професійних ліг змішаних єдиноборств ММА і повністю піти у професіонали.

Відмітимо, Олександра Карасьова тренування проходила у клубі боксу “Дунаєць”, а також Палаці спорту. На чемпіонаті спортсменка представляла спортивний клуб “MMA IZMAIL” (тренер Максим Журавльов).