Командири «Азовсталі» – Денис Прокопенко «Редіс», Сергій Волинський «Волина», Святослав Паламар, Денис Шлега, Олег Хоменко – вже перебувають у безпеці. До кінця війни вони залишатимуться у Туреччині. Такими були умови обміну. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на ОП України.

Президент Володимир Зеленський заявив, що п’ятеро командирів захисників Маріуполя перебуватимуть під особистим протекторатом турецького президента та в комфортних умовах. Також вони матимуть можливість проводити особисті зустрічі.

Як пояснив керівник ОП Андрій Єрмак, такий обмін – результат особистих домовленостей президента Зеленського з президентом Ердоганом.

«Росіяни хотіли нас шантажувати їхніми життями, але ми не дамо їм можливості робити це ні з ким. Також серед звільнених – 10 іноземців, які воювали за Україну, і яким погрожували смертю. Вони вже знаходяться у місті Ер-Ріяд. Ми обміняли 200 наших героїв на Медведчука, який вже дав усі можливі покази слідству. А 5 героїв-командирів «Азовсталі» – на 55 російських полонених, які не мають для нас жодного інтересу», – розповів Андрій Єрмак.