ракета

Сьогодні, 26 січня, окупанти здійснили масовану ракетну атаку по містам України. Про це повідомляє Бессарабія. UA з посиланням на начальника Одеської РВА Юрія Крука.

В Одеській області, на жаль, зафіксовані влучання. Ворожими ракетами пошкоджено два об‘єкти критичної енергетичної інфраструктури.

За попередньою інформацією загиблих та поранених немає. Ракетна атака триває, у регіоні працює ППО.

Інформацію підтвердив начальник ОВА Максим Марченко:

“В наслідок масованого ракетного удару є влучання та пошкодження декількох об’єктів енергетичної інфраструктури в нашій та інших областях України, тому наразі є значні проблеми з електропостачанням. Енергетики вже приступили до ремонтних робіт, але усунення пошкоджень займе певний час. Також дав доручення начальникам районних військових адміністрацій підключити ВНС та КНС до генераторів, там де дозволяє їхня потужність, організувати підвоз води для мешканців та забезпечити роботу Пунктів Незламності. Прошу поставитись з розумінням до ситуації. Влада та енергетики роблять усе можливе для ліквідації наслідків ворожого удару. Наразі ворожі літаки все ще в повітрі, триває повітряна тривога, прошу мешканців області знаходитись в укриттях до відбою!”, – написав він.