нові міністри

Сьогодні, 7 лютого, Верховна Рада України на своєму пленарному засіданні прийняла дві постанови щодо кадрового питання, призначивши керівників двох державних силових структур – Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України. Про це інформує Бессарабія.UA за посиланням на Офіційний вебпортал парламенту України.

Постановою Верховної Ради України № 8425 на посаду Голови Служби безпеки України призначено Василя Малюка.

За відповідне рішення проголосували 324 народних депутати, підтримавши кандидатуру, внесену Президентом України Володимиром Зеленським.

Виступаючи перед Парламентом, Василь Малюк зазначив, що усвідомлює рівень загроз, які постали перед нашою державою під час повномасштабної війни, та власну відповідальність на посаді очільника спецслужби.

«Ми показали всьому світові, що таке український характер. А зараз маємо об’єднати зусилля та повернути наші території! І як Голова СБУ, я зроблю все для Перемоги», – наголосив Василь Малюк.

Відповідно до постанови № 8430 очільником Міністерства внутрішніх справ призначено Ігоря Клименка. Його призначення на посаду відбулося за результатами розгляду подання прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, зареєстрованого раніше у Верховній Раді України.

За кандидатуру Ігоря Клименка віддали голоси 321 народний депутат.

Під час свого виступу у Верховній Раді новопризначений міністр зазначив, що очолити Міністерство внутрішніх справ – це честь та водночас особиста відповідальність за утримання стабільності та керованості системи у цей складний для всієї країни період.

«Завдань насправді багато. І кожне з цих завдань – надважливе для безпеки як окремого громадянина, так і держави загалом. Всі об’єднані головним завданням, яке стоїть нині перед кожним українцем – нашою якнайшвидшою Перемогою», – додав Ігор Клименко.