чергові військові звання

3 лютого 2023 року в Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації відбулась церемонія вручення чергових військових звань (посмертно) рідним загиблих прикордонників, які загинули, виконуючи бойові завдання з оборони міста-героя Маріуполь: головному корабельному старшині Юр’єву Дмитру, матросу Трубіну Андрію, капітану 3 рангу Веділіну Олександру, штаб-старшині Доценку Костянтину, матросу Процаку В’ячеславу. Про це повідомляє Білгород-Дністровська районна державна адміністрація, передає Бессарабія.UA.

В заході взяли участь командир 23 загону морської охорони капітан 1 рангу Михайло Пославський, в.о. голови-начальника Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Тетяна Домчинська, рідні та близькі загиблих, військовослужбовці прикордонного загону та інші.

Відзначаючи особисту мужність, стійкість та незламність полеглих побратимів, капітан 1 рангу Михайло Пославський подякував усім, хто ціною власного життя відстоює незалежність та територіальну цілісність України, незважаючи на труднощі і втрати стримує ворога і крок за кроком наближає нашу Перемогу. А також запевнив рідних і близьких полеглих захисників, що вони ніколи не залишаться на самоті й завжди можуть знайти підтримку у військового керівництва прикордонного загону.

Тетяна Домчинська також подякувала від свого імені та від імені усіх жителів Білгород-Дністровського району захисникам України, які виборюють для нас життя і свободу, можливість бути зі своїми рідними у своєму домі.

“Війна – це важко, війна – це страшно і, нажаль, війна – це трагедії. Цих трагедій у час війни в нашому районі, нажаль, вже немало. І щораз громади переживають великий біль за кожну втрату, кожного нашого загиблого захисника. Це не можна виправити і знайти слова, щоб заспокоїти рідних і близьких. Тому, ми будемо робити все можливе, щоб пам’ять про загиблих жила в наших серцях вічно”, – запевнила Тетяна Домчинська.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять захисників, які загинули на війні.