повернення загиблих

Сьогодні, 6 грудня, відбулася чергова передача декількох десятків тіл українських військових. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. 

Офіс Уповноваженого зі зниклих безвісти спільно із силовими структурами продовжує повертати додому загиблих захисників. Сьогодні вдалось провести черговий обмін – на українську територію були повернені 49 полеглих захисників.

«Зараз спільно із силовими структурами робимо все можливе, щоб повернути якомога більше тіл. Постійно тривають роботи з відпрацювання локацій, де ймовірно знаходяться загиблі бійці. Дякую кожному, хто долучається до цих надскладних процесів, адже для рідних наших захисників гідно попрощатися з ними – справа честі!» – наголосив Олег Котенко.

Додамо, що від моменту призначення Уповноваженому зі зниклих безвісти вдалося повернути додому тіла 827 захисників, які віддали своє життя за незалежність України.

Також у відомстві нагадали контакти гарячої лінії з питань зниклих безвісти, за допомогою яких можна повідомити інформацію про зниклих: 0 800 339 247 або ж повідомити про зниклих можна особисто Уповноваженому за телефоном: (099) 792-01-26.

У вихідні можете надсилати повідомлення у Viber та Telegram за номером: (095) 896-04-21.

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.