тіла

Переговори про повернення тіл ведуть з росією за посередництвом Червоного Хреста. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Як заявив уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Олег Котенко в ефірі телемарафону, владі відома точна цифра стосовно тіл загиблих українських захисників, які забрали.

«522 тіла нам уже вдалося забрати. Ми забираємо їх із різних напрямків Донецького, Луганського, Харківського», – сказав Олег Котенко.

За його словами, нині Україна робить усе можливе для того, щоб забрати тіла всіх своїх полеглих воїнів. Але переговори із рф щодо обміну тілами значно відрізняються від тих, які були у 2014-2015 роках.

«Ми напряму спілкувалися із ватажками «днр/лнр» і напряму розв’язували це питання. Зараз переговори йдуть по-іншому. У нас є посередник. Це Міжнародний комітет Червоного Хреста, через який ми спілкуємося із рф. Ці переговори йдуть нормально. Ми забираємо тіла наших захисників», – сказав уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.