
Президент України Володимир Зеленський прибув сьогодні, 14 листопада, до деокупованого Херсона з робочою поїздкою. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на Офіційне інтернет-представництво глави держави.
Він відвідав місто через два дні після звільнення. До цього Херсон був окупований російськими загарбниками понад вісім місяців.
Український президент на головній площі Херсона, біля будівлі Херсонської обласної державної адміністрації, взяв участь в урочистому піднятті Державного прапора України.
В цей час на площі були присутні військові, а також зібралися місцеві жителі, багато з яких прийшли з дітьми.
Зеленський подякував українським військовим, які брали участь у звільненні Херсонщини, і зазначив, що для нього честь бути сьогодні разом із ними в українському Херсоні.
Він також підкреслив, що Херсон був звільнений українським військом “високою ціною”, а не завдяки відходу росіян:
“Ніхто так просто нічого не віддає. Ціна цієї війни висока. Людей поранено, велика кількість загиблих. Тому (російські війська – ред.) відійшли чи втекли – ми вважаємо, що втекли, тому що наша армія оточила ворога, і вони були в небезпеці. Були запеклі бої, і результат – ми сьогодні на Херсонщині”, – заявив президент Зеленський.
Володимир Зеленський поспілкувався з жителями міста, зазначив, що йому важливо знаходиться у Херсоні в цей знаменний момент.
«Підтримувати людей, щоби вони відчували, що ми не тільки говоримо і не тільки обіцяємо. А реально повертаємося і підіймаємо наш прапор», – підкреслив глава держави.
Під час зустрічі з представниками ЗМІ Президент закликав їх розповісти всьому світові про те, як херсонці жили в окупації.
Спілкуючись із журналістами у Херсоні, президент Зеленський наголосив, що Київ не вірить заявам кремля про готовність до мирних переговорів.
«Ми готові до миру, але миру для всієї нашої країни. Це територія всієї нашої держави. Ми поважаємо міжнародне право й суверенітет кожної держави, а зараз ідеться про суверенітет нашої держави. Тому ми боремося проти російської агресії», – заявив президент Зеленський, наголосивши, що Україна не зазіхає на росію, але й надалі звільнятиме окуповані росіянами території.
«Нас не цікавить територія інших країн. Нас цікавить лише деокупація нашої країни, наших територій. Тому я не знаю, що буде наступним, але це буде», – наголосив Володимир Зеленський.
Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.



